مقالات و آموزش های تین کلاینت شرکت رایا سیستم اکباتان

مقالات و آموزش های تین کلاینت شرکت رایا سیستم اکباتان

۱۰ چیزی که باید در ویندوز ۱۰ غیرفعال کنید

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/07/10 بازدید: 7 نظرات 0

در همه‌ی سیستم‌‌های عامل‌ برخی امکانات ضروری نیستند و با غیرفعال‌سازی آن‌ها می‌توان بازدهی یا حتی امنیت حریم شخصی را افزایش داد. در ادامه با دیجی‌کالا مگ همراه باشید تا با ۱۰ قابلیت پیش‌فرض ویندوز ۱۰ آشنا شوید که بهتر است غیرفعال شوند.

ادامه مطلب

معرفی و غیرفعال کردن سرویس های غیر ضروری ویندوز ۱۰ ، ۸ و ۷

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/07/10 بازدید: 3 نظرات 0

ما لیستی از سرویس های غیر ضروری و بدون استفاده ای که شما می توانید برای بهبود عملکرد و سرعت ویندوز، غیر فعال کنید را به شما ارائه می دهیم. درست است بسیاری از این سرویس ها به Manual تنظیم شده است اما برخی از این سرویس ها با شروع ویندوز اجرا می شوند و راهی برای دستکاری رابط کاربری و..از راه دور و غیره است. شما با غیر فعال کردن این سرویس ها می توانید از هک شدن خودتان جلوگیری و حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

ادامه مطلب

همه چیز در مورد ویندوز 10 + آموزش

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/07/10 بازدید: 4 نظرات 0

ویندوز 10 از یک ظاهر و واسط کاربری جدید بهره می‌برد. برخی ویژگی‌ها در ویندوزهای 7 و 8 نیز وجود داشته‌اند و بسیاری به تازگی به آن اضافه شده است. ویندوز 10 از یک ظاهر و واسط کاربری جدید بهره می‌ برد. برخی ویژگی‌ ها در ویندوز های 7 و 8 نیز وجود داشته‌ اند و بسیاری به تازگی به آن اضافه شده است. همچنین موارد متعددی نسبت به گذشته تغییر پیدا کرده است. در واقع، از مرحله‌ ورود به ویندوز و خروج از آن، کار ها به روش‌ های متفاوتی انجام می‌ پذیرند. در این گزارش به صورت قدم به قدم به بررسی موارد ذیل خواهیم پرداخت:

ادامه مطلب

نانو پی سی چیست؟

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/07/10 بازدید: 4 نظرات 0

نت تاپ ميني پي سي جت وي به يك كامپيوتر بسيار كوچك و جالب با كارائي بسيار بالا گويند. نت تاپ ميني پي سي جت وي داراي تمامي امكانات براي يك كاربر با مصرف انرژي بسيار پائين كه قابليت نصب در پوشت مانيتور يا روي ميز مي باشد نت تاپ ميني پي سي جت وي جايگزين بسار مناسب بجاي كامپيوترهاي قديمي و بزرگ مي باشدكه در مدت كوتاهي در تمام كشورها جايگزين مناسبي بجاي كامپيوترهاي قديمي و بزرگ شده است نت تاپ ميني پي سي جت وي توانسته تمام نيازهاي كاربران را بر آورده نمايد. از ويژگيهاي نت تاپ ميني پي سي جت وي ميتوان از سرعت بالاي بوت شدن نام برد نت تاپ ميني پي سي جت وي را ميتوان به راحتي در پوشت مانيتور و يا روي ميز استفاده نمائيد.

ادامه مطلب

یک شبکه مبتنی بر Thin Client چگونه فعالیت می کند؟

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/07/10 بازدید: 3 نظرات 0

یک شبکه مبتنی بر این تکنولوژی دارای یک یا چند سرور با ویژگی های خاص می باشد. سیستم عامل این سرورها می تواند هریک از سیستم عامل های موجود (با توجه به برنامه های کاربردی موردنظر) نظیر یونیکس، لینوکس، (Windows NT Terminal Server Edition (NT TSE ، یا ویندوز باشد. علاوه بر سیستم عامل، بر روی هر یک از این سرورها یک نرم افزار کنترلی وجود دارد که فعالیت های Clientها را کنترل می نماید. بسیاری از این نرم افزارهای کنترلی به صورت رایگان عرضه می*شوند و معمولا ً توسط شرکت های نرم افزاری، تولید می گردند.

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 5 از 32 (7 صفحه)