آموزش های تین کلاینت

آموزش های تین کلاینت

تفاوت زیرو کلاینت و تین کلاینت

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/04/24 بازدید: 949 نظرات 0

دراین مقاله قصد داریم به معرفی تین کلاینت و زیروکلاینت ( Thin Clients and Zero Clients) بپردازیم ودر اخر تفاوت این دو دستگاه را بیان کنیم.به طور کلی تین کلاینت و زیرو کلاینت در محیط کاری وجایی که استفاده میشوند یک قابلیت اطمینانی را به مامیدهند و میتوان گفت جای هیچ گونه نگرانی نیست.زیرو کلاینت و تین کلاینت هابیشتر برای سرورهای مبتنی بر(VDI (Desktop Virtualization طراحی شده اند اما فرق هایی هم بین این دو دستگاه وجود داردکه در این مقاله بیان میشود.

ادامه مطلب

تین کلاینت یا کامپیوتر

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/04/24 بازدید: 837 نظرات 0

باتوجه به اینکه تعاریف زیاد ومتنوعی از تین کلاینت میدانیم و یا خوانده ایم. اماسوالی که اکثر ما برایمان مطرح میشوداین است که تین کلاینت چیست؟ و یک تین کلاینت خوب دارای چه ویژگیهایی است؟ اصطلاح تین کلاینت از دو کلمه تین به معنای کوچک و کلاینت به معنای کاربر یا مشتری است و تین کلاینت در کامپیوتر به معنای این است که دسترسی و عملیات روی سیستم توسط کاربر انجام میشود و درتین کلاینت هراتفاقی که بیوفتد از سمت کاربر است بنابراین از باهم ترکیب کردن این دو واژه (تین + کلاینت) این نتیجه را حاصل میکنیم که همه اتفاقات و پردازش هایی که توسط کاربر انجام میشود به حد اقل میرسد. و کاربر به منابع بسیار قوی برای انجام کار های خود نیاز ندارد .

ادامه مطلب

کامپیوتر کوچک چیست

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/04/24 بازدید: 1355 نظرات 0

در این مقاله سعی شده بیشتر در مورد کامپیوتر های کوچک یا مینی کامپیوتر ها و مزایایی که نسبت به کیس های رایانه یا کامپیوتر معمولی دارند و همچنین بهترین نمونه هایی از مینی کامپیوتر ها که تاکنون به بازار عرضه شده صحبت بشه. خب بیشتر ماها در محیط کار یا هرکجای دیگه با کامپیوتر ها سرو کار داریم و شاید کمتر جایی باشه که برای انجام کار های روزمره مثل ارسال ایمیل,چاپ کتاب,ویا حتی بازی به کامپیوتر ها احتیاج نداشته باشه.

ادامه مطلب

تین کلاینت Thin Client

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/03/11 بازدید: 958 نظرات 0

تین‌کلاینت (به انگلیسی: Thin Client) به کامپیوتر یا برنامهٔ کامپیوتری اطلاق می‌شود که برای تحقق وظایف محاسباتی خود به کامپیوترهای دیگر وابسته است. این مفهوم در برابر فت کلاینت (به انگلیسی: Fat Client) قرار می‌گیرد که طوری طراحی شده تا تمام نیازهای خود را خودش برآورده کند. وظایفی که توسط خدمات دهنده فراهم می‌شود مختلف است، از فراهم آوردن ساختار پایدار داده (برای مثال برای گره‌های بدون دیسک) گرفته تا پردازش اطلاعات. تین‌کلاینت مانند جزئی از یک زیرساخت کامپیوتری گسترده است، که در این زیرساخت کلاینتهای زیادی قدرت محاسباتی خود را با یک سرور به اشتراک گذاشته‌اند.

ادامه مطلب

تین کلاینت چیست؟ Thin Client Usages و چه راهکار موثری برای کافی نت ها ارائه می دهد؟

نویسنده: طراحان وب تاریخ انتشار: 2018/03/11 بازدید: 1062 نظرات 0
تین کلاینت چیست؟ Thin Client Usages و چه راهکار موثری برای کافی نت ها ارائه می دهد؟

تین کلاینت چیست؟ Thin Client Usages و چه راهکار موثری برای کافی نت ها ارائه می دهد؟ باید بدانیم که: هفت اشتباه متداول در انتخاب خرید تین کلاینت|thin client|، فروش تین کلاینت|thin client|و قیمت تین کلاینت|thin client|وجود دارد که برندهای مطرحی مانند تین کلاینت پت، تین کلاینت اینتل، تین کلاینت HP، تین کلاینتmsi در گیر آن هستند تا کاربران بتوانند بهترین انتخاب را در قیمت تین کلاینت|thin client|وایز، قیمت تین کلاینت دیتاشین، قیمت تین کلاینت|thin client|وایز داشته باشند. این مرکز بر آن است تا با آگاهی بخشی به کاربران، آن ها را در انجام این بهترین انتخاب، یاری رساند.

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 5 از 23 (5 صفحه)